loading

Adwords Yönetimi

Adwords Yönetimi

Adwords Yönetimi

Adwords Hizmeti Veren Fanus Yazılım ,Sadece Size Reklam İçin amacı para harcatmak değil Tasarruf sağlayarak  Maaliyetlerini en aza İndirmeyi hedefler Yönetici Hesabı Üzerinden Tüm Alanları Kontrol Eden Firmamız Fanusyazılım  Günlük İnceleme Haftalık ve Aylık Raporlama Hizmeti ile Siz Değerli Müşterilerine En İyiyi Sunmakta Kararlıdır. Adwords Yönetimi İçerisinde Anahtar Kelime Planlaması, Negatif Anahtar Kelime Planlaması, Reklam ve Kampanya Yönetimi, Kitle ve Anahtar Kelime Bütçe Tanımlamaları Gibi Adwords de Yapılacak Tüm İşleri Sizin Yerinize Kaliteli ve Uzman Ekibimiz ile Yapıyoruz.. 

Siz Sadece Aylık Yada Haftalık Olarak Harcamak İstediğiniz Bütçeyi Seçiyorsunuz; İster Elden İsterde Kredi Kartı ile Direk Ödeme Seçeneği İle Yönetimi Tamamen Bize Bırakıyorsunuz.. Biz Sizin Yerinize Kelime Analizleri Geniş Eşleme Yada Tam Eşleme Alanlarını Tespit Ediyor. Daha Az Bütçe ile Daha Çok Kişiye Hitap Etmenizi Sağlıyoruz.. 

Haftalık Yada Aylık Raporlama İle Size Neler Yaptığımızı Grafikler Eşliğinde Sunuyor, Yapılan Çalışmanın Nasil İlerlediğini Size Gösteriyoruz.. 

Ayrıca Reklam Takip Programları ile Giren Kullanıcıyı Takip Ediyor Yeniden Karşısına Çıkmak İçin Reklamlarınızı Konumlandırıyoruz.. 

Fanus Yazılım Olarak Google Adwords Yönetimini Yaptığımız Sitelere Günlük En Az 3 Saatimizi Ayırıyoruz. Ayrıca Hafta Sonlarıda Raporlar Doğrultusunda Çalışarak Aldığımız Ücretin Tam Anlamı ile Karşılığını Veriyoruz.. 

Fanus Yazılım Google Adwords Yönetimi Konusunda %10 ile Çalışmakta.. 

Yani Aylık Reklam Bütçenizin %10 ile.. 

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.