EğitimEğitim Programı

Grafik Tasarım

Fanus Yazılım olarak Grafik Tasarım alanında bilmediklerinizi göstermek, öğrenmek istediklerinizi öğretmek için bu eğitimi oluşturduk.

Eğitim Programı

Web Sitesi

Fanus Yazılım olarak Web Programlama alanında bilmediklerinizi göstermek, öğrenmek istediklerinizi öğretmek için bu eğitimi oluşturduk.

Eğitim Programı

E-Ticaret

Fanus Yazılım olarak E-Ticaret alanında bilmediklerinizi göstermek, öğrenmek istediklerinizi öğretmek için bu eğitimi oluşturduk.

Eğitim Programı

Mobil Uygulama

Fanus Yazılım olarak Mobil Uygulama alanında bilmediklerinizi göstermek, öğrenmek istediklerinizi öğretmek için bu eğitimi oluşturduk.

Eğitim Programı

Sosyal Medya Yönetimi

Fanus Yazılım olarak Sosyal Medya alanında bilmediklerinizi göstermek, öğrenmek istediklerinizi öğretmek için bu eğitimi oluşturduk.

Eğitim Programı

WordPress

Fanus Yazılım olarak WordPress alanında bilmediklerinizi göstermek, öğrenmek istediklerinizi öğretmek için bu eğitimi oluşturduk.


Grafik Tasarım

Bu eğitim ile birlikte grafik tasarımda kullanılan tüm terimlere hakim olacaksınız. Sektörel bilgilerin yanı sıra tüm dünyada yaygın olan grafik trendlerinden ve diğer tasarımsal örneklerden bahsediyoruz.


Web Sitesi

Web Programlama eğitimi ile HTML, CSS ve BootStrap öğrenerek becerilerini geliştirebilir ve kendi yazdığın kodlarla birbirinden farklı web siteleri oluşturabilirsiniz.


E-Ticaret

Kodlama bilgisine sahip olmadan da daha düşük bütçe ile dünyanın en yaygın e-ticaret sistemlerinden birisi olan opencart ile sanal mağazanızı oluşturun. Eğitim paketi ile opencart için gerekli tüm teknik bilgileri,kurulumun kolay yöntemlerini ve detaylarını öğreneceksiniz.


Mobil Uygulama

React Native Kullanarak Android ve IOS Platformuna Mobil Uygulamalar Geliştirme eğitimi içerisinde sizlerle beraber react native temellerinden başlayarak ileri seviyeye giderek ANDROID ve IOS platformuna uygulama hazırlamayı göreceğiz.


Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi eğitimi sayesinde tüm sosyal medya sitelerini etkin şekilde kullanabilecek, profesyonel sayfalar oluşturabilecek, etkin şekilde yönetebilecek, düşük bütçelerle yüksek performanslı reklamlar yürütebileceksiniz.


WordPress

WordPress eğitimi ile tek bir satır kod yazmadan birbirinden farklı web siteleri yapabileceksiniz. Haber, blog, kurumsal veya e-ticaret sitesi fark etmez. Her bir konu için ayrı ayrı web site tasarlayabileceksiniz. Tüm temel kavramları öğreneceksiniz.