Grafik TasarımGrafik Tasarım

Fanus Yazılım olarak, profesyonel grafik tasarım, logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımları konusunda hizmet veriyoruz. Grafik tasarım fiyatları için doğru adrestesiniz. Grafik tasarım ile yapacağınız reklam çalışmalarının kalite oranı artar. Ayrıca hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajın etkili bir şekilde gitmesini de sağlar. Bu sayede bulunduğunuz sektör içerisinde farklılıklar oluşturabilir ve etkin bir büyüme sağlayabilirsiniz. Özellikle firmanızın logosunun mutlaka profesyonel bir grafiker tarafından hazırlanması gerekir.

Fanus Yazılım, sizlere kurumsal kimlik oluşturmak, logo tasarımı,ürün katalogları, broşür, kartvizit ve afiş oluşturulması konularında da detaylı ve proje hizmetleri vermektedir. Firmanız için gerekli katalog ve broşürlerin oldukça kaliteli ve firmanızın kimliğinin yansıtılacağı bir şekilde oluşturulması ve basılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.


Grafik Tasarım Sık Sorulan Sorular

Her tasarımın kendine özel teslim süresi bulunmaktadır. İstenilen şeylere göre de bu süre değişmektedir.

Baskı ürünü ise elden veya kargo aracılığıyla gönderiyoruz. Tasarım çalışmalarını ise mail adresiniz üzerinden teslim ediyoruz.

Uzun süreli çalışmalarımız için size bir teklif dosyası yolluyoruz. Kabul ettiğiniz takdirde karşılıklı imzalanarak çalışmalara başlanıyor.