SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Fanus yazılım, tüm arama motoru indexlemelerinizi oldukça hızlı ve kaliteli şekilde sunmaktadır.

SEO hizmeti ve danışmanlığı, yaygın olarak bilinen adıyla arama motoru optimizasyonu, ürün ve hizmetlere ait projeler kapsamındaki internet sitelerinin arama motorlarındaki arama sorgularında daha üst sıralarda yer alması ve kullanıcılara gösterilmesi amacıyla yapılan faaliyetlerin tümüne verilen isimdir ve dijital pazarlama stratejilerinin en önemli parçalarından biridir.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen firmalar sitenin tasarımı ile birlikte SEO çalışmalarını da birlikte yürütmelidir. Arama motorları tarafından sitelerinizin üst sıralarda görünmesi için yapılan altyapı ve SEO çalışmaları ise tamamen profesyonel bir şekilde yönetilmelidir.

Fanus Yazılım | SEO - Anahtar Kelime Analizi

Anahtar Kelime Analizi

Arama amacı da göz önünde bulundururarak, web sitenize en uygun anahtar kelimeleri bulup, analiz ediyoruz.

Fanus Yazılım | SEO - Rakip Analizi

Rakip Analizi

SEO'nun olmazsa olmaz adımlarından biri de, rakipleri bulup, doğru bir şekilde analiz etmektir. Fanus Yazılım, bunu firmanız yerine en doğru bir biçimde yapıp, başarı için gerekli stratejileri oluşturuyor.

Fanus Yazılım | SEO - Web & Dijital Pazarlama Analitiği

Web & Dijital Pazarlama Analitiği

Web pazarlama analitiği ve dijital pazarlama analitiği birbirinden ayrı iki kavramdır. Bu iki kavramı birleştirip doğru şekilde kullanarak başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz.


SEO Sık Sorulan Sorular

SEO çalışması bittikten sonra Google botları yaklaşık 3-4 gün içerisinde web sitesine gelir ve indexlemeye başlar. Google, çalışmaların yapay olmadığına kanaat getirmesi için istikrarlı ve başarılı bir çalışma olup olmadığına bakmaktadır. Bu sebeple net ilerlemeyi 3 ile 6 ay arasında görebilmekteyiz.

Başlık, yazı, resim, site yüklenme hızı başta olmak üzere sıralamaları etkileyen birçok faktör vardır. Sürekli değişken bir sistem olduğu için kimse birinci sıra garantisi veremez.

Evet! Oluşturduğunuz her yeni içerik, firmanızla ilgili hedef anahtar kelime sıralaması yapmak için bir fırsattır. Ne kadar kaliteli blog içerikleri oluşturursanız arama motorlarında o kadar geniş bir aş yaratırsınız.