Fanus Yazılım | Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarında takipçi kitlesine yönelik profesyonel içeriklerin düzenli aralıklarla oluşturulup paylaşılması gerekmektedir.

Değişen pazarlama stratejilerinde artık digital yayıncılık ve digital pazarlama unsurları da çok önemli hale geldi. Sosyal meyda hesaplarınız artık tanıtım web siteleriniz veya e-ticaret sistemleriniz kadar öncelikli duruma geldi. Firmanızı bir kartvizit gibi anlatan sosyal medya hesaplarınızda sizi doğru yansıtan içeriklerin ve tasarımların oluşturulmasıyla hedef kitlenize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.


Sosyal Medya Yönetimi Sık Sorulan Sorular

Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarınızın hepsini veya istediklerinizi yönetebiliriz.

Sosyal medya hesaplarınızı aynı disiplinle, aynı sıklıkla, trendlere uyarak ve sürekliği güncelliği takip ederek yönetmek uzmanlık gerektirir.

Öncelikle sizin firmanıza uygun hedef kitlenizi belirleyeceğiz. Devamında da işinizi yansıtan özgün içeriklerle hesaplarınızı istikrarlı ve programlı bir şekilde yöneteceğiz.

Aylık içerik, takipçi, etkileşim, geri dönüş ve reklam analizleriyle rakiplerinize fark atmanızı sağlayacağız. Her ay diğer ayla karşılaştırma yaparak gelişimi ortaya koyacağız.


Fanus Yazılım | Sosyal Medya - Hedef Kitle
Hedef Kitle
Fanus Yazılım | Sosyal Medya - Rakip Analizi
Rakip Analizi
Fanus Yazılım | Sosyal Medya - İçerik Yönetimi
İçerik Yönetimi
Fanus Yazılım | Sosyal Medya - Reklam Yönetimi
Reklam Yönetimi


Yönettiğimiz Sosyal Medya Hesapları