Web SitesiBilmeniz Gerekenler

Web tasarım, yaptırmadan önce bilmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla:

*SEO için, web sitenizin tasarımı ve kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Bu yüzden de web tasarım profesyonel kişi(ler) tarafından yapılmalıdır.

*Web siteniz için hız hem SEO hem de kullanıcı tarafında büyük bir önem arz etmektedir. Sadece web site içinde yapılan optimizeler de yeterli olmayacaktır, sunucu taraflı da her şeyin doğru ve eksiksiz bir biçimde olması gerekmektedir. İşte burada, sizlere; FANUS YAZILIM olarak barındırma hizmetini de sağlayarak, işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

* Sitenizde kullandığınız metinler %100 özgün olmalı ve kullanıcılar tarafından kolay okunabilir bir dil ile yazılmalıdır. FANUS YAZILIM olarak size, içeriklerinizin yazımı için de hizmet sağlıyoruz.


Web Sitesi Sık Sorulan Sorular

Evet, web sitesi ücreti bir defaya mahsus bir ücrettir. Tekrarlanmaz. Web sitenizin sahibi siz olursunuz.

Evet. Web siteniz bilgisayar ekranlarına ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlere de uygun olarak görüntülenecek.

Google Analytics ile sitenizin trafiğini istediginiz zaman raporlayabilecek, sitenize ne zaman ve nereden kimlerin girdiğini detaylı olarak analiz edebileceksiniz.

Evet. Web sitenizin patronu siz olacaksınız. Kimseye gebe kalmadan istediginiz değişikligi saniyeler içerisinde kendiniz gerçekleştirebileceksiniz.


Yaptığımız Web Siteleri

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. 

Web Site Linki : http://fanusyazilim.com